اطلاعیه ستاد نماز عید فطر قزوین

0

اطلاعیه ستاد نماز عید فطر قزوین در رابطه با برگزاری شوهمند نماز عید امسال:

بسم الله الرحمن الرحیم
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات خالصانه شما میهمانان ضیافت الهی در این ماه مبارک، بدینوسیله به اطلاع عموم مردم شریف و ولایتمدار قزوین می‌رساند از آنجا که برگزاری باشکوه و یکپارچه نماز وحدت‌آفرین عید سعید فطر و عمل به سنت رسول خدا نیازمند تدارک فضایی بزرگتر از محل برگزاری نمازجمعه بوده است، امسال این نماز با حضور شکوهمند و یکپارچه شما متدینین به امامت آیت الله عابدینی نماینده رهبر معظم انقلاب در استان و امام جمعه قزوین، از ساعت ۷ صبح روز عید در میدان سید حسن نصر الله ابتدای بلوار شهید لشگری برگزار خواهد شد.
گفتنی است مکان اقامه نماز عید سعید فطر بعد از نماز صبح روز عید آماده پذیرش نمازگزاران عزیز است و تمهیدات لازم جهت حمل‌ونقل نمازگزاران از تمامی مراکز و میادین اصلی شهر مهیا‌ خواهد بود. توصیه می‌شود نمازگزاران محترم برای حضور در مراسم از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند و حتی‌الامکان مهر و سجاده یا زیرانداز همراه داشته باشند.
شکوه و عظمت این همایش دینی عظیم، با حضور شما برگ زرین و نورانی دیگری در حافظه تاریخ پرافتخار دارالمؤمنین قزوین رقم خواهد زد. عزتتان مستدام و طاعتتان مقبول درگاه احدیت.
ستاد برگزاری نماز عید فطر قزوین

پاسخ دهید

*